Бургаските криминалисти са полицаи на годината

Екипът на „Криминална полиция“ в Областна дирекция на МВР е отличен с наградата „Полицай на годината“. На церемония в министерството на вътрешните работи я получиха шефът на дирекцията старши комисар Радослав Сотиров, неговият заместник Емил Павлов и служителите на отдела.

Бургаските криминалисти са отличени за „инициативност, полицейско майсторство, професионализъм при опазване на обществения ред, борба с престъпността, осигуряване безопасността на гражданите и успешни реализации с множество задържани лица, извършители на тежки престъпления.“